Македонски | Shqip | English |

Land Rover Range Rover Evoque 2.2ED4 150HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

23 600 ЕУР

Година: 2014
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Land Rover
Модел: Range Rover Evoque
ШИФРА: 842204

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK

Нема посетени огласи
Кон почеток