Македонски | Shqip | English |

Seat Toledo 1.6TDI 105HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 27 јун. 13:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 21.260 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 800 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Toledo
Информации за возилото
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Говорни Команди
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2014
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 014897

http://autowelt.mk/cars/seat-toledo-1-6tdi-105hp-2

Нема посетени огласи
Кон почеток