Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 VARIANT 1.6TDI 105HP DSG

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 21.040 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 700 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
ПРОИЗВЕДАНА: 11.2011
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Греачи во Седишта
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Клима Уред
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

ШИФРА: 621663

http://autowelt.mk/cars/vw-golf-6-variant-1-6tdi-1

Нема посетени огласи
Кон почеток