Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 VARIANT 1.6TDI 105HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 21.260 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 800 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

» Business Paket
» Фабрички затемнети стакла со огледало ефект
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

ШИФРА: 687793

http://autowelt.mk/cars/vw-golf-6-variant-1-6tdi-1

Нема посетени огласи
Кон почеток