Македонски | Shqip | English |

VW Golf VARIANT 1.6TDI 105HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 600 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Информации за возилото
» Business Paket
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 710341

http://autowelt.mk/cars/vw-golf-variant-1-6tdi-105

Нема посетени огласи
Кон почеток