Македонски | Shqip | English |

VW New Beetle 1.4i 75HP LPG

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 9.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: New Beetle
Информации за возилото
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Централна Брава

Дополнителни информации
KUPENA OD PORSE MAKEDONIJA
MOTOR 1.4i 55KW-75HP
LOVATO ATESTIRAN PLINSKI URED VGRADEN VO PLIMONT
KLIMA URED
RADIO CD,MP3,AUX IN
EL.STAKLA
EL.RETROVIZORI...................
SERVISNA KNISKA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
2 KLUCA
PERFEKTNA SOSTOJBA

Нема посетени огласи
Кон почеток