Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.2 60HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 16.710 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 700 ЕУР

Година: 2014
Менувач: Рачен
Километража: 45 000 - 49 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
Информации за возилото
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Централна Брава

Дополнителни информации
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 196699

http://autowelt.mk/cars/vw-polo-1-2-60hp-2/

Нема посетени огласи
Кон почеток