Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.2TDI

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 15.620 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 200 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
Информации за возилото
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Клима Уред
Централна Брава

Дополнителни информации
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 280197

http://autowelt.mk/cars/vw-polo-1-2tdi/

Нема посетени огласи
Кон почеток