Македонски | Shqip | English |

VW Sharan 2.0TDI 140HP Bluemotion

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 400 ЕУР   12 900 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Sharan
Информации за возилото
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
RNS310 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 028505

http://autowelt.mk/cars/vw-sharan-bluemotion/

Нема посетени огласи
Кон почеток