Македонски | Shqip | English |

VW Sharan 2.0TDI BLUEMOTION

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 200 ЕУР   16 800 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Sharan
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

» BUSINESS PREMIUM PAKET
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
RNS315 Навигација
Start-Stop Систем
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

ШИФРА: 036307

http://autowelt.mk/cars/vw-sharan-2-0tdi-bluemotio

Нема посетени огласи
Кон почеток