Македонски | Shqip | English |

Iveco Daily

Оглас од претпријатие. Се продава од: Filip Internacional Logistik 08 мај 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.660 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 600 ЕУР   10 500 ЕУР

Локација: Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Daily
Iveco Daily C15
Godina na proizvodstvo 2010
Kilometraza 183 795
Registracija do 21.03.2019
Moknost vo KW 107
Zafatnina vo m3 2998
Nosivost 920kg
Mesta za sedenje 2

Нема посетени огласи
Кон почеток