Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 26x26

Се продава од: sase Денес 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Drug model

MERCEDES 26x26 registriran do 05/2018,god.na proizvodstvo 1980
MERCEDES 22x33,registriran do 09.2018,god na proizvodstvo 1984
Нема посетени огласи
Кон почеток