Македонски | Shqip | English |

VW Caddy 1.6TDI 75HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 19.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 900 ЕУР

Локација: Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volkswagen
Модел: Caddy
Информации за возилото
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори

Дополнителни информации
ПРОИЗВЕДЕНА: 12.12.2014
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

* ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

ШИФРА: 073379

http://autowelt.mk/cars/vw-caddy-1-6tdi-75hp-3/

Нема посетени огласи
Кон почеток