Македонски | Shqip | English |

Kuka na atraktivna lokacija vo Kocani

Се продава од: Владе 11 септ. 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

83 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 314 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Кочани
- Куќата се наоѓа веднаш позади "ТА Велјан"
- Куќата е веднаш вселива и со чист имотен лист
- Вкупната површина на куќата е 314 м2
- Спрат 1 и 2 по 103м2, сутерен/приземје од 100m2
- Секоја соба има засебна тераса
- Куќата е целосно опремена со мебел
- На 2 спрат има инсталирано парно греење
- Во 3 соби има поставено клима уреди
- Има 2 засебни купатила и 4 засебни тоалети
- Сите спратови се со посебен влез и тоалет што ја прави погодна и за издавање
Нема посетени огласи
Кон почеток