Македонски | Shqip | English |

KUKA VO KOCANI POVOLNO

Се продава од: M.B 20 авг. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Адреса: Ul. Fevruarski Pohod
Површина: 510 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Друго
Локација: Кочани
SE PRODAVA KUKJA VO KOCANI VO NASELBA DRACEVIK POVOLNO.
SO 510 M2 DVORNO MESTO I MOZNOST ZA DOGRADBA.
Нема посетени огласи
Кон почеток