Македонски | Shqip | English |

ALEKS STANOVI po Vasa merka vo Kocani

Оглас од претпријатие. Се продава од: Martina 19 авг. 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Локација: Кочани
ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ КОЧАНИ

-Станбениот објект се наоѓа на атрактивна локација на Ул.Скопска во Кочани.
На самата локацијата се наоѓаат неколку супермаркети, детска градинка, парк за најмладите и над 120 паркинг места.
-Објектот содржи , 7 ката со деловен простор и станови со површина од 43м2 до 90 м2. -Изградбата на објектот во целост ја почитува законската регулатива и е во согласност со барањата за А-класа енергетски ефикасни згради. Вградените материјали се исклучително квалитетни, вградени на најпрофесионален начин и тестирани.

ТЕЛ КОНТАКТ: 077709966, 078410580
www.aleks-stanovi.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток