Македонски | Shqip | English |

Alcatel 1x

Се продава од: Viktor 04 јан. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 160 МКД

Локација: Кратово
Марка: Alcatel
Модел: 1x
Nov telefon ne e koristen telefonot ni ednas garancija 1 godina i 10 meseci
Нема посетени огласи
Кон почеток