Македонски | Shqip | English |

Bikovi prva klasa simentalci

Се продава од: Dule 06 јан. 21:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кратово
Prodavam bikovi simentalci kilaza od 400 pa do 600 kila site zainteresirani neka se javat
Нема посетени огласи
Кон почеток