Македонски | Shqip | English |

Skoda Felicia

Се продава од: Vite 28 мар. 00:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Škoda
Модел: Felicia
Se prodava skoda felicija ispravna registrirana raboti i na benzin i na plin
Нема посетени огласи
Кон почеток