Македонски | Shqip | English |

Audi A4

Се продава од: Vlatko 07 апр. 17:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сина
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Prodavam Audi A4 131ks 2003god S-line na Bg tabli registriran cela god napraven golem servis smeneto e : vodna pumpa cel set reberest komplet od prednica pred 10 dena e smeneto korpa lamela potisna ploca drug lager zamaec .VO KOLATA NEMATE NIKAKVO VLOZUVANJE ! za poveke info na tel 078 723 056 3000€ CENATA NE E FIKSNA
Нема посетени огласи
Кон почеток