Македонски | Shqip | English |

BMW 525 so desan volan

Се продава од: Trajce 12 мар. 16:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
BMV525 so desan volan
Нема посетени огласи
Кон почеток