Македонски | Shqip | English |

Citroen C3

Се продава од: Dragan 11 дек. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: C3
Se prodava citroen c3 1.4 HDI 2008 godina ne uvezuvan,registriran cela godina napraven celosen golem servis,novi gumi,so eden zbor KOLA TIP TOP
Нема посетени огласи
Кон почеток