Македонски | Shqip | English |

CITROEN C5 1.6 hdi so desen volan na bg tabli

Се продава од: Trajce 12 мар. 16:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 200 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: C5
Vo odlicna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток