Македонски | Shqip | English |

Ford Eskort

Се продава од: Toni 25 апр. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Escort
Prodavam ford eskort 1.8TD,elektricni prozori,servo,klima,abs,kuka smeneto ulje I site filteri cela prednica i rebrest,klines I zategaci novi predni gumi I solidni zadni,nov preden branik
Нема посетени огласи
Кон почеток