Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta 1.4 TDCI

Се продава од: Dijana Kitanovski 24 јан. 23:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fiesta
Oprema :
-Klima ured;
-Elektrika na stakla;
-Centralno;
-Servo;
-4zimski gumi;
-ABS i airbeg oprema;
-Maglenki;
-Napraven servis ;
-Registriran ;
-Original kilometraza .
Нема посетени огласи
Кон почеток