Македонски | Shqip | English |

Hyundai Santa Fe

Се продава од: Dragan 09 мај 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 ЕУР   4 800 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Santa Fe
Servisiran,ima 4 zimni gumi,smenet ulje,filtri,rebrest kais,ima fabricka kuka,greaci na sedista,klima,full oprema,registriran do 21.01.2020,ima 4x4 mozni zamei za pomalo vzilo so alarm e
Нема посетени огласи
Кон почеток