Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva

Се продава од: Zoran 22 авг. 23:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 45 000 - 49 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Meriva
-godina na proizvodstvo: 2010
-menuvac: 7 Stepen menuvac
-150 ps
- 49.000km
-rotiracki svetla
-panoramski krov
-greenje na sedista
-greenje na volan
-tempomat
-dvozonska klima
-sistem prolizgavanje
-senzor za dozd
-senzor za svetla
-senzor za gummi
-senzor za parkiranje
-4 aluminiumski bandaizi
-4 metalni bandazi
-4letni gum I
-4 zimski gumi
Into se prodava
Cena po dogovor

Нема посетени огласи
Кон почеток