Македонски | Shqip | English |

Renault Megan avtomatik

Се продава од: toni 01 мар. 18:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.390 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Автоматски
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
se prodava megan 2000 god 70000 km
dobar motor 1.6 litri 16 ventili
malku e izgrebana . na stranski tablici, moze na bugarski ili za delovi.
generalno vo dobra sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток