Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza

Се продава од: Martin Вчера 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
Seat Ibiza
1.9TDI 90 ks
Elektrika na stakla
Elektrika na retrovizori
Klimatronic
Servo
Centralno zaklucuvanje
Нема посетени огласи
Кон почеток