Македонски | Shqip | English |

VW Golf Hatchback MK6 1.6 TD

Се продава од: Blagoj Денес 09:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.450 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 200 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 70 000 - 74 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Fuel type Diesel
Engine size 1598cc
Body type Hatchback
Colour Blue
Transmission Manual
Date of first registration 04/08/2011
76300 milji.
Golfot e so komplet dokumenti, mnogu lesno moze da se prefrle na bugarski tablici.
Za poveke informacii 076432434 Igor
Ili viber 00447765000683
Нема посетени огласи
Кон почеток