Македонски | Shqip | English |

Mercedes Sprinter 313 cdi MAXI

Се продава од: Hristijan 12 мар. 09:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Локација: Кратово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
Kombeto e vo odlicna sostojba menjac motor ekstra napraven kompleten servis bez korozija realni km od oprema poseduva
Klima
Abs
Esp
Airbag
Servo volan
Elektrika na prozori
Elektrika na retrovizori
Centralno zaklucuvanje
Нема посетени огласи
Кон почеток