Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kratovo

Се продава од: Viktor 10 мај 23:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 7
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Кратово
Se prodava kuka dobro socuvana vo Kratovo na dva sprata, stepenici od nadvor mala bavca, mala letna kujna lokacija Dolna maala nad upravat na Sileks. Poveke info. Na 077 659 560
Нема посетени огласи
Кон почеток