Македонски | Shqip | English |

Nivi od 3500 m2

Се продава од: Koviljka 16 мар. 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кратово
Se prodavat dve nivi po 3500m
Нема посетени огласи
Кон почеток