Македонски | Shqip | English |

NOVI GUMI LADA NIVA

Оглас од претпријатие. Се продава од: avto delovi bogas Вчера 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Крива Паланка
Опрема : Гуми и Бандажи
НОВИ ГУМИ LADA NIVA
НОВО ПРОИЗВОДСТВО
VOLTYRE - РУСКИ 175-80-16
KAMA - РУСКИ 175-80-16
ROSAVA - УКРАИНСКИ 185-75-16
СО ВНАТРЕШНА И ТУБУЛЕС
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ:
078 368 386
071 777 008-VIBER и WHATSUP
Нема посетени огласи
Кон почеток