Македонски | Shqip | English |

NOVI DELOVI ZA LADA NIVA

Се продава од: DRAGAN Вчера 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Крива Паланка
Опрема : Резервни делови
Резервни делови за Лада Нива 1.6 и 1.7
оригинални со гаранција
директен увозник од Русија
-сетови за кумплуг
-дифернециал
-зглобови(внатрешни и надворешни)
-филтри
-амортизери
-електрика
-спони
-серво пумпи
-цилиндри за кочници
-плочки и гуртни
-држачи за мотор и мењач
-гуми внатрешни и надворешни
-ретровизори
-инструмент табли
-предна внатрешна маска
-тапицерија комплет
-дихтони копмлет и др..

и уште многу други резервни и каросериски делови
праќаме по карго во цела Македонија
Нема посетени огласи
Кон почеток