Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 156.2.4 JTDM 180ks

Се продава од: Nebojsa 21 авг. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР   4 900 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 156
возилото
-прв сопственик увезено од Италија
-сервисирано со фактури
-гаранција 1год.
-регистрирано 01.08.2019г. до 01.08.2019г
-зелен картон
-фабрички фул спорт пакет со исправност100%
-нови летни и зимски гуми сет.
-без забелешки на каросерија
-мотор 180к.с.безпрекорен со 20в. технологија JTDM-g 2
Нема посетени огласи
Кон почеток