Македонски | Shqip | English |

Audi A4 Registrirano servisirano

Се продава од: Даниел 11 фев. 20:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Колата е регистрирана и конплетно сервисирана климатроник со атестирани затемнети стакла, електроника на прозорци и ретровизори со 4 зимски и 4 летни гуми
Нема посетени огласи
Кон почеток