Македонски | Shqip | English |

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI

Оглас од претпријатие. Се продава од: ELIT AUTO SRL 26 мај 19:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: C3
CITROEN XSARA PICASSO 1,6HDI 2009GODINA SO NAJ DOBRIOT MOTOR FULL OPREMA
-KLIMATRONIK
-ABS
-10XAIR BEG
-ELEKTRIKA
-SERVO
-DVA KLUCA
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-CD RADIO ORGINALNO
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-BORD KOMPJUTER
-VOZILOTO E DONESENO OD ITALIJA KUPENO OD PRVIOT SOPSTVENIK SO REALNA KILOMETRAZA
-PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
-BEZ ZAMENI
IMAME GOLEM IZBOR NA VOZILA
-BMW 320D,330D,525D,530D
-MERCEDES C2OO,C220,C270,E220,E270CDI
-VW GOLF,PASSAT,POLO,LUPO,SARAN
-AUDI A2,A3,A4,A6
-OPEL ASTRA,ZAFIRA,CORSA,VECTRA
-FORD FOKUS,FIESTA,MONDEO
-PEUGEOT 206,307,407
-FIAT PUNTO,BRAVO,STILO
-CITROEN C1,C2,C3,C4
-SEAT LEON,IBIZA,AROSA,TOLEDO
-TOYOTA RAV4,YARIS
-SITE KOLI SE SO FULL OPREMA I PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
----ELIT AUTO SRL AUTO PLAC
Нема посетени огласи
Кон почеток