Македонски | Shqip | English |

KIA SORENTO Face Lift 2.5CRDI

Оглас од претпријатие. Се продава од: ADONIS TRANS 13 фев. 07:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 11.480 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 290 ЕУР   5 900 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Kia
Модел: Sorento
KIA SORENTO 2.5 CRDI 170 KS 2007 GODINA

- Plateno se do registracija -

OD OPREMA POSEDUVA:
》ABS
》SERVO
》AIRBAG
》MAGLENKI ZA MAGLA
》ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
》ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
》CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
》2 ORGINALNI KLUCA
》KLIMA PERFEKTNO RABOTI
》NASLON ZA RAKA
》XSENON SVETLA
》PODESUVANJE NA VOLAN
》PODESUVANJE NA SVETLA
》NOVI GUMI SITE 4
Нема посетени огласи
Кон почеток