Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA COSMO OPC 1,7CDTI

Оглас од претпријатие. Се продава од: ELIT AUTO SRL 28 мар. 17:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA 1,7CDTI 74KW 101KS ISUZO MOTOR MNOGU EKONOMICEN 5L NA 100KM PROIVEDENA 2005GOD COSMO SO NAJ FUL OPREMA
-KLIMATRONIK
-4XAIRBEG
-CD RADIO
-ALUMINSKI BANDAZI
-POLU KOZEN ENTERIER
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-TROKRAK KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-DVA KLUCA
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-I DRUGA OPREMA
-VOZILOTO E DONESENO OD ITALIJA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIX XOMOLOGACIJA PREVEDENI DOKUMENTI
BEZ ZAMENI
-CENATA NE E FIKSNA
-IMAME GOLEM IZBOR NA VOZILA
-BMW 320D,330D,525D,530D
-MERCEDES C2OO,C220,C270,E220,E270CDI
-VW GOLF,PASSAT,POLO,LUPO,SARAN
-AUDI A2,A3,A4,A6
-OPEL ASTRA,ZAFIRA,CORSA,VECTRA
-FORD FOKUS,FIESTA,MONDEO
-PEUGEOT 206,307,407
-FIAT PUNTO,BRAVO,STILO
-CITROEN C1,C2,C3,C4
-SEAT LEON,IBIZA,AROSA,TOLEDO
-TOYOTA RAV4,YARIS
-SITE KOLI SE SO FULL OPREMA I PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
-----ELIT AUTO SRL AUTO PLAC----
Нема посетени огласи
Кон почеток