Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6 1.6TDI 105KS HIGHLINE 181.000km 09 reg

Се продава од: Zoran 09 фев. 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
VW GOLF 6 - HIGHLINE

• 1.6TDI
• 105ks
• 2009
• EURO 5
•181.000KM оргинални со сервисна книшка

Опрема на автомобилот:
• Борд компјуртер
• Темпомат
• Климатроник
• Кожен волан со команди
• Сензор за дожд
• Сензор за магла
• Електирка на стакла
• Електирка на ретровизори
• Халогенки
• 4 нови зимски гуми
• 16цол алумински фелги
• 2 Клуча
• Кожен ентериер
• 5 брзини
• Осветлувачки под
• Електронски тег на сите 4 тркала
• Затемнети стакла
И многу друга дополнителна опрема!!

-Автомобилот е регистриран до 09.2019
-Направен комплетен мал и голем сервис за наредните 15.000км!!
-4 нови зимски гуми
-Сменет нов сет LUK замаец пред 1000км!!!

-Нема ниту еден префарбуван детал, Прва боја насекаде!!
-Нема ниту еден механички проблем (можност за проверка во било кој овластен сервис-центар)
-Турбо,замаец,дизни...се во целосна исправна состојба, без ниту еден проблем
-оригинални километри,водена сервисна историја до последен километар, може да се провери каде сакате,за километрите добивате нотарска гаранција!
-Гаранција на автомобилот за исправност.

-Врз автомобилот може да се изврши секаков вид на проверка, тест вожња и проверка на лице место од страна на ваш механичар!!

За повеќе информации, контакт телефон:
📞 072/307-373-Кристофер
📞 071/208-222-Зоран

-Останатите фотографии можете да ги погледнете на нашиот официјален фб сајт>>PRO AutoClub!!!

PRO AutoClub ®
Нема посетени огласи
Кон почеток