Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.2TDI 75KS BLUEMOTION LIZING MAKS AUTO

Се продава од: MAKS AUTO 14 фев. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Крива Паланка
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
AVTOMOBILOT MOZE DA SE ZEME NA LIZING (MOGO)PREKU ODLOZENO PLAKJANE
SO LICNA KARTA
SO 20/30% UCESTVO

1GODINA GARANCIJA (ZA MOTOR I KILOMETRI)
🏎 ***VW POLO EURO 5 ***
~~~~~COMFORTLINE~~~~~
• 1.2tdi
• 75ks
• ЕУРО 5 Мотор
• 2012 година
• 2 клуча
• 166.xxx оргинални километри со водена сервисна книшка до последен километар, за километрите добивате нотарска ГАРАНЦИЈА!

Автомобилот имал само еден сопственик.

• Без ниту еден префарбуван детал
• Без ниту еден механички проблем

-Автомобилот го поседува највисокото ниво на опрема за овој модел!!!!!!


Автомобил што вреди да се види, проба и ПОСЕДУВА!!!!!!!

Од опрема поседува:
✔️Борд компјутер
✔️Климатроник
✔️Електрика на прозори
✔️Електрика на ретровизори
✔️Халогенки
✔️Паркинг сензори
✔️Темпомат
✔️задни ЛЕД фарови
✔️Нови гуми

⛽️Со многу мала потрошувачка од само 3.5л/100км отворено, 5л/100км градска вожња, комбинирана 4,5л , проверено и тестирано...

•Автомобилот може да се провери било каде по ваша желба!!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток