Македонски | Shqip | English |

3 laptopi i kukiste za staticen

Се продава од: Jovan 02 фев. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Крушево
Се продаваат 3 лаптопи за делови:делл,хп,самсунг и куќиште за статичен компјутер со се монитор..
3 Лаптопи по -2000ден еден
Куќиште+монитор-4000ден
Нема посетени огласи
Кон почеток