Македонски | Shqip | English |

Krusha Kantarka

Се продава од: Сотир 03 окт. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Крушево
Производи : Прехрамбени производи
Poire de Curé или позната како зимска Кантарка, засадена уште од 1946 год.
100% органски производ

Продажба на големо!!
Нема посетени огласи
Кон почеток