Македонски | Shqip | English |

BMW 325 E36

Се продава од: Cvetan 22 мај 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.600 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 200 ЕУР

Година: 1991
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 325
Voziloto mozi da se proba vo sekoe vreme
El stakla
El retrovizori
Greachi na sedishta
Klima
Sistem za prolizguvanje...
Poveke info 078-248-003
Нема посетени огласи
Кон почеток