Македонски | Shqip | English |

Stan vo centarot na Krusevo

Се продава од: vlado 20 јан. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2,5
Површина: 53 m2
Локација: Крушево
Stanot se naoga vo centarot na Krusevo. Celosno namesten. Raspolaga so dnevna, spalna, kujna, kupatilo, tri ostavi, balkon I sopstven podrum.
Нема посетени огласи
Кон почеток