Македонски | Shqip | English |

Termo pecki i delovi za termo

Се продава од: dino Вчера 03:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: AEG
Модел: Drug model
imam 40 termo pecki od 2+3+4+6aeg cer elind i delovi zimam tajfun razni mali grealki i 2 mlina za stocna hrana070 901 885 imam moj prevoz i montiranje so garancija
Нема посетени огласи
Кон почеток