Македонски | Shqip | English |

NOV Alat Hitachi Bosch Dexter Black & Decker

Се продава од: Igor 12 фев. 12:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.540 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

200 ЕУР

Локација: Куманово
Se prodava nov alat od kvalitetni mariki donesen od Italija Hitachi Bosch Dexter Black & Decker, za sekoe parce ima detali na slikite.
078433751
Нема посетени огласи
Кон почеток