Македонски | Shqip | English |

Plakar nov

Се продава од: Goran 23 авг. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Опрема : Полици и Места за складирање
Dimenzii za prviot plakar:
Visina: 224 cm
Sirina: 65,5 cm
Dolzina: 272 cm
Cena: 200 evra
nov - nekoristen

Dimenzii za vtoriot plakar:
Visina: 267 cm
Dolzina: 130 cm
Sirina: 42 cm
Cena: 150 evra
Нема посетени огласи
Кон почеток