Македонски | Shqip | English |

MASINI ZA OBRABOTA NA DRVA PILANA

Се продава од: EURO NUJORK 23 авг. 17:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Куманово
Производи : Индустриски машини и алати
MASINI ZA OBRABOTKA NA DRVA OD PILANA KOJA SE ZATVARA SO NISKA POVOLNA CENA.
Нема посетени огласи
Кон почеток